Tel: 0312 979 62 13
EV TEMİZLİĞİ

Hayatın büyük kısmı evlerde geçmektedir. Özellikle çocuklu ailelerde ev temizliği önemli olmaktadır. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan temizlik sayesinde hem hijyenik hem de sağlık dolu ortamlara kavuşulması söz konusu olacaktır. Bireyselce yapılacak temizlik işlemleri kişinin kısa süre içerisinde yorulmasına neden olacaktır. Bu bakımdan ev temizliğinde profesyonel bir ekipten yardım almak doğru bir karardır. Şirketimiz yıllardır başta ev temizliği olmak üzere uzman temizlik uygulamalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Temizlik Şirketleri arasındaki profesyonel duruşu ile dikkat çekmektedir.Yeterli donanıma sahip olan firmamızda uzmanlarımız her türlü tecrübe ve bilgiye de sahiptir. Aynı zamanda gelişen teknoloji çerçevesinde insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli temizlik materyalleri ile temizlik işlemleri planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak temizlik uygulamalarımız da değişiklik göstermektedir. Örneğin, boş ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, badana sonrası temizlik, taşınma öncesi veya sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda etkili metotlarla gün boyu yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz mekânınıza gelerek temizlik ihtiyacınızı belirler ve size bu doğrultuda fiyat teklifini de takdim ederler. Verimli ve etkili bir temizlik işlemini takiben alanınızda kısa süre içerisinde tam temizlik de yakalanmış olacaktır. Fırsatlarla dolu, ekonomik ev temizliği uygulamalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yangın, su baskını ve inşaat sonrasında ev temizliğinin dikkatle yapılması gerekmektedir. Bilinçsizce yapılacak temizlik işlemleri vakit kayıplarına neden olacak kısa sürede etkili bir temizliğin yapılamamasına neden olacaktır. Bu bakımdan başta bu tip özel temizlikler olmak üzere, ev temizlik işleminin işinde uzman, yeterli donanım ve bilgiye sahip olan firmalarca sürdürülüyor olması önemli olmaktadır. Kısa sürede alanınıza ulaşan temizlik ekiplerimiz de kaliteli bir şekilde mekânınızı temizleyecek, eşya, alan ve döşemelere zarar vermeden tüm temizlik uygulamalarını kusursuzca tatbik edeceklerdir. Temiz yaşam alanlarına kavuşmak için şirketimiz göreve hazırdır. Sanal uygulamalarımızın yanında, şirket telefonlarımızı arayarak da detaylı işlemlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatlarımız metrekareye göre ve temizlik yapılacak alanın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Rakipleri ile kıyas yapıldığında hem kaliteli hem de ekonomik ev temizliği fiyat politikaları ile tanışmak elinizdedir.

 

MASTERTEMİZLİK

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Bu amaç doğrultusunda;
MASTERTEMİZLİK şirketi sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak
Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gunumuz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak ve çalışanları bilgilendirmek ve seminerler düzenleyerek eğitmek.
Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.
Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek
Temizlik sektoründe hep bir numara olmak oncelikli hedefimiz.
Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak ve kalıcı kılmak.
FACEBOOK

İLETİŞİM

Seval Caddesi Sinem Sk. No:49/C
Ayvalı/Etlik/ANKARA
Tel: 0312 979 62 13
Cep: 0532 360 93 11
E-Posta: bilgi@mastertemizlik.com
WebPEK Yazılım & Programlama