Tel: 0312 979 62 13
SİTE TEMİZLİK HİZMETLERİ

Günümüzde site yaşamı yaygınlaşmaktadır. Birçok büyükşehirde aileler güvenli, rahat, huzurlu ve konforlu olması bakımından sitede yaşamayı tercih etmektedirler. Site gibi ortak yaşam alanlarının temizliği önemli bir konudur. Bu tip toplu yaşam alanlarının sirkülasyonu bol olduğundan kirlenmeye müsaittir. Bu bakımdan site temizlik hizmetlerinin bu hususta yeterli bilgi ve deneyime sahip bir firmaya bırakılması yerinde olacaktır. Firmamız diğer temizlik kategorilerinde olduğu gibi, site temizlik hizmetlerinde de gerekli iş gücüne ve tecrübeye sahiptir. Sitede ortak kullanım alanları oldukça çoktur. Asansörler, mahal girişleri, çöp alanları, yürüyüş alanları, park, bahçeler, giriş alanları bunlar arasında sıralanabilinir. Tüm bu alanların günlük, haftalık ve aylık temizlik çizelgelerinin hazırlanıp uygulanması gerekmektedir. Bunun yanında belirlenmiş noktalara bırakılmış olan evsel çöp ve geri dönüşümlü atıkların çöp toplama alanlarına ulaştırılması da site temizlik hizmetlerinin bir parçası olmaktadır. Site temizlik hizmetleri sunan firma seçiminde kalitenin yanında güvenlik gibi unsurlar da önemli olmaktadır. Bu bakımdan söz konusu projeye dahil olacak herbir personel, diğer projelerimizde olduğu gibi, özenle seçilmekte ve eğitilmektedir. Temizlik hizmetlerimizde kullandığımız ürünler TSE onaylı ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu malzemeler doğa dostu ürünlerden seçilmiş olmalıdır. Firmamızda kullanılmakta olan tüm malzemeler kansorejen ve alerjik içerik taşımayan ürünlerden oluşmaktadır. Günümüzde çok sayıda site temizlik hizmetleri sunan firma bulunmaktadır. Bunlardan çok azı gerekli yeterliliğe ve beceriye sahiptir. Müşteri odaklı prosedürler çerçevesinde çalışmalarını sürdürmekte olan şirketimiz, tamamı gerekli eğitimlerden geçirilmiş ve donanıma sahip olan ekip üyelerinden oluşmaktadır. Site ortak alanlarının, bahçelerin, park alanlarının, asansörlerin, güvenlik kulübelerinin düzenli temizlenmesi önemli olmaktadır. Gerekli noktalarda son teknoloji cihaz ve ekipmanlar kullanılarak tüm alanların tam temizliği sağlanmaktadır. Geniş bir referans listesine de sahip olan firmamız birçok site sakinine huzurlu ve bakımlı ortamları sağlamaktadır. Sağlıklı ortamların yaratılması temizlikten geçer. İyi temizlenmeyen bir ortamda daha fazla böcek, daha fazla kemirgen de gözlenecektir. Bu bakımdan sitelerin gözden uzak depo ve garaj alanları da dahil olmak üzere tüm kullanım alanlarının periyodik olarak temizlenmesi esastır.

MASTERTEMİZLİK

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Bu amaç doğrultusunda;
MASTERTEMİZLİK şirketi sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak
Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gunumuz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak ve çalışanları bilgilendirmek ve seminerler düzenleyerek eğitmek.
Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.
Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek
Temizlik sektoründe hep bir numara olmak oncelikli hedefimiz.
Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak ve kalıcı kılmak.
FACEBOOK

İLETİŞİM

Seval Caddesi Sinem Sk. No:49/C
Ayvalı/Etlik/ANKARA
Tel: 0312 979 62 13
Cep: 0532 360 93 11
E-Posta: bilgi@mastertemizlik.com
WebPEK Yazılım & Programlama